Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji na stronie.
^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Gmina Kruszyna wspiera ratowników medycznych

Wobec zagrożenia jakie niesie za sobą pandemia koronawirusa COVID 19 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lgocie Małej we współpracy z klubem Oleńka Kruszyna postanowił zorganizować zrzutkę dla pogotowia ratunkowego w Częstochowie.

Celem tej zbiórki jest zakup najważniejszych narzędzi do walki z koronawirusem - maseczek z filtrem (FFP2 lub FFP3), maseczek chirurgicznych, rękawiczek, kombinezonów, gogli, spirytusu i płynów dezynfekcyjnych oraz wszelkich innych rzeczy, których braki wychodzą na bieżąco. Każdej z wymienionych rzeczy brakuje na potęgę! Każda pomoc jest w tej chwili „na wagę złota”.

Nikt z nas nie był przygotowany na obecną sytuację, jednak dzieje się to tu i teraz, dlatego pomóżmy tym, którzy narażają swoje życie. Każdy z nas może pewnego dnia potrzebować ICH pomocy.

Mamy nadzieję, że uda nam się połączyć siły jako Gmina Kruszyna i wielu mieszkańców (i nie tylko) włączy się w naszą akcję.

WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

https://zrzutka.pl/d282hz

Prosimy o udostępnianie wiadomości, aby dotarła ona do jak największej liczby mieszkańców (i nie tylko).

Wiarygodna szkoła

BIP

Gmina Kruszyna

Copyright © 2013. Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lgocie Małej Rights Reserved.