Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji na stronie.
^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Żałoba

W związku z wypadkiem, do jakiego doszło 5 maja br. w jastrzębskiej kopalni „Zofiówka”, Wojewoda Jarosław Wieczorek apeluje, by na znak żałoby po tragicznie zmarłych górnikach, nie organizować imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa śląskiego w dniu 17 maja 2018 roku.

Moja Mała Ojczyzna

W dniu 9 maja 2018 r. w Gminnym Przedszkolu w Kruszynie odbył się konkurs pt. "Moja Mała Ojczyzna". Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4 latki i 5,6 latki. 
Jury wyłoniło laureatów z każdej kategorii wiekowej. Brano pod uwagę pomysłowość, zgodność z tematem konkursu, samodzielność wykonania pracy, kreatywność, estetykę.
Dziewczynki z naszego przedszkola zajęły 3 miejsca co ogromnie nas cieszy.
I tak w kategorii 3,4 latków:
I miejsce zajęła Ania Rorat,
natomiast w kategorii 5,6 latków:
I miejsce zajęła Kornelka Świtoń oraz 
III miejsce zajęła Zuzia Borowiecka
Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom jak i również pozostałym uczestnikom konkursu.
Poniżej praca naszej Ani

Świat Malowany Plasteliną

Dnia 10 maja 2018 r. kilkoro naszych przedszkolaków z grupy młodszej wzięło udział w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Świat Malowany Plasteliną 2018, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jedna z naszych dziewczynek Alicja Kręt zajęła I miejsce w kategorii przedszkole.
Serdeczne gratulacje dla naszej Ali :) jak również dla pozostałych uczestników konkursu.

 

 

 

Wiarygodna szkoła

BIP

Gmina Kruszyna

Copyright © 2013. Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lgocie Małej Rights Reserved.