Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji na stronie.
^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Informacja o wznowieniu działalności przedszkoli

Ministerstwo Edukacji Narodowej 29 kwietnia 2020 r. zmieniło rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek sytemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Obecny zapis umożliwia ponowne otwarcie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz przedszkoli specjalnych funkcjonujących w specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych z dniem 6 maja br.

Warunkiem wznowienia działalności placówek jest spełnienie warunków określonych w wytycznych Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia  
Informuję, że OD dnia  25.05.2020r. planowane jest wznowienie działalności przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kruszyna.
Obecnie w placówkach trwają  przygotowania, uwzględniające wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Częstochowie w celu zapewnienia bezpiecznej organizacji opieki i żywienia.

Wójt Gminy Kruszyna

Wiarygodna szkoła

BIP

Gmina Kruszyna

Copyright © 2013. Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lgocie Małej Rights Reserved.